ŘEZNÉ

Naše řada řezných kotoučů MOLATOOL PROFESSIONAL TOOLS je nářadí pro profesionály té nejvyšší kvality

Naše řada řezných kotoučů MOLATOOL PROFESIONAL TOOLS je nářadí pro profesionály té nejvyšší kvality zaměřené na životnost a počet řezů. Kvalita je odzkoušena četnými zkouškami v reálné práci. Řezné kotouče se používají k řezání všech typů kovových a ocelových materiálů, litiny, nerezových materiálů, plastů, dlažby, kamene, betonu, mramoru, dřeva atd.

V nabídce jsou kotouče jak pro hobby MOLATOOL STANDARD také vhodné pro profesionály s vysokým poměrem počtu řezů / rychlosti řezu. Řezné kotouče jsou určeny do úhlových brusek. Naše kotouče splňují EN normy.

V našem sortimentu také naleznete HEAVY DUTY řezné kotouče o průměru 500 mm, které se používají ve slévárenství a v kovovýrobách, pro dělení trubek a plných profilovaných materiálů, a tam kde jsou nároky na náročné řezání.

Řezné kotouče MOLATOOL PROFESSIONAL TOOLS A MOLATOOL STANDARD

MOLATOOL

MOLATOOL PROFESSIONAL TOOLS ŘEZNÉ KOTOUČE

Řezné kotouče řady MOLATOOL PROFESIONAL TOOLS je nářadí pro profesionály té nejvyšší kvality zaměřené na životnost a počet řezů. Řezné kotouče jsou určeny k řezání všech typů kovových a ocelových materiálů, litiny, nerezi, plastů, dlažby, kamene, betonu, mramoru, dřeva atd.

Kvalita řezných kotoučů: WA46TBF a WA60TBF

Tvar kotouče : T41

WA ….. bílý korund

40 , 60 …..střední velikost zrna

T ….. velmi tvrdý

B ….. pryskyřičné pojivo

MOLATOOL

MOLATOOL STANDARD ŘEZNÉ KOTOUČE

Řezné kotouče řady MOLATOOL STANDARD je nářadí pro HOBBY, ale i pro profesionály té nejvyšší kvality zaměřené na životnost a počet řezů. Řezné kotouče jsou určeny k řezání všech typů kovových a ocelových materiálů, litiny, nerezi, plastů, dlažby, kamene, betonu, mramoru, dřeva atd.

Kvalita řezných kotoučů: WA30TBF a WA46TBF

Tvar kotouče : T41

WA ….. bílý korund

30 , 46 …..střední velikost zrna

T ….. velmi tvrdý

B ….. pryskyřičné pojivo

MOLATOOL

MOLATOOL KERAMICKÝ ŘEZNÝ KOTOUČ

KERAMICKÉ ZRNO – nejvyšší kvalita brusného zrna pro řezné kotouče řady SUPREME CERAMIC zaručující nejvyšší řezný výkon WHITE ALUMINIUM OXID – A/O KORUND vysoké kvality pro zajištěvynikajícího poměr cena a výkon Molatool řezných kotoučů nástroje na opracování oceli a nerezové oceli INOX pro profesionály a náročné uživatele zajišťuje přesné řezy s vysokou řeznou rychlostí a s nízkou řeznou teplotou maximální životnost díky složení a výrobní technologií pojiva bezpečnost kotouče je zajištěna silnou sklolaminátovou výztuhou, v souladu s bezpečnostní normou EN 12413

molatool

Když vám záleží na skvělém výkonu

PROTO VYRÁBÍME MOLATOOL!

nebo nám můžete zavolat

+420 727 801 001