PROFI TOOL

Když nevíte co je to kompromis! A slovo nemožné není ve vašem slovníku.

PROFESSIONAL

Vyzkoušejte naše prvotřídní kotouče MOLATOOL

PROFESSIONAL

Hodně práce uděláte pouze s PROFI PRODUKTY

Profesionální kotouče MOLATOOL jsou navrženy tak, aby splňovaly nejnáročnější požadavky na vykonávanou práci. Jsou určeny především, jak už název napovídá, pro profesionály ve svém oboru. Je kladen důraz na kvalitu materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Důraz na speciální technologické postupy při výrobě. Dbá se na neustálou výstupní kontrolu výrobků a při minimální odchylce od našich výrobních standardů je výrobek vyloučen z dodávky pro spotřebitele. Jedná se o 100% kvalitu za kterou bezpodmínečně ručíme.

Naše produkty MOLATOOL se osvědčily v mnoha pracovních procesech, kde ušetřily čas a peníze svým majitelům. Nespornou výhodou je jejich rychlá dostupnost

Dokonalé skladové hospodářství MOLATOOL

Díky naší propracované logistice máme pro vás přesně ty produkty, které potřebujete pro svou práci. Samozřejmostí je dodávka do 24 hodin.

Časové dodávky MOLATOOL

Dodávky pro velké společnosti předáváme v předem stanovených termínech přesně na čas. Nevznikají jim tím další dodatečné náklady. Servis 24/7 je základem k úspěšné spolupráci.

Produktová a zákaznická podpora MOLATOOL

Naše zákaznická podpora vám poradí a pomůže jak s výběrem produktů pro tu správnou práci. Stačí se na nás obrátit jakýkoli všední den. Kontakt na zákaznickou podporu.

1.

PROFESIONÁLNÍ
KVALITA

2.

SKVĚLÁ
CENA

3.

DLOUHÁ
VÝDRŽ

4.

IHNED
SKLADEM

MOLATOOL nekompromisní vítěz v poměru cena/výkon.

To nejlepší
pro tvou práci

PROTO VYRÁBÍME MOLATOOL!

nebo nám můžete zavolat

+420 727 801 001